Artecno

ARTECNO

Artecno Profesyonel olarak kuaförlük sektörü içerisinde yer alan hemen, hemen her alanla ilgilenir.Tasarımlarında şıklığı ,Kolay kullanımı ve kalitesi ile sektörde adından söz ettirmektedir. Artecno nun bu kadar başarılı olmasının ve sektörde adından söz ettirmesinin nedeni ise büyük isimler ile işbirliği içerisinde olması ve ortaklık kurmasıdır. Kurmuş olduğu ortaklık sayesinde birçok araştırma içerisinde bulunması çekici ve pratik çözümleri sunması ve geliştirmesi deneyimi, güveni beraberinde getirmiştir. Artecno Farklı şirketlerin aksine sektörde pazarda olan ihtiyaçları dikkat ile araştırıp en zorlu müşterinin isteklerini karşılamak için farklı modeller ve yenilikçi çözümler ortaya sunmuştur. Kendine özgü kolay kullanılan kuaför malzemeleri sayesinde bir çok firmanın aksine müşteriyi en iyi dinleyen sorun çözen firmadır.

ARTECNO NEDEN TERCİH EDİLMELİ ?

Farklı firmalar yerine Artecno zorlu müşteriler ile daha çok ilgilenir, Pazarda sürekli olarak araştırma yapması ve kurmuş olduğu ortaklıklar sayesinde ve aldığı destek ve öneriler ile birlikte farklı çözümleri sunuyor. Farklı modellerini sürekli olarak günceller ve pratik,kolay kullanıla bilen kuaför koltukları kısaca kuaförlük alanı ile ilgili her şeyi pratik hale getirmiştir.Birçok ortağı olması destek alması  pazarda etkili olması müşterilerinin istek şikayet ve zorluk derecesi olan müşteri ile ilgilenmesi kaliteli ve kolay kullanıla bilen modeller üretmesi onu diğer firmaların aksine güvenli kılmaktadır.

ARTECNO İLE DİPTEN YÜZEYE ÇIKMAYA NE DERSİNİZ ?

Artecno Kalitesi ile müşterilerinizin kendilerini farklı hissetmelerini sağlamaktadır. Bunun sebebi ise Artecno`nun  en dipte olan müşteriden en tepede olana kadar ilgili hizmeti sunması sorunlarını çözmesidir. Bir çok firma kendi modellerini yaratmanın içerisinde iken Artecno kendi modelini üretirken dipten tepeye kadar ilgilendiği müşterinin fikirlerini alarak üretimi modellerine sunmuştur. Kuaför salonlarının farklı ve kaliteli görünmesi için tercih edebileceğiniz modeller ile Artecno hem istikrarı yakalaya bilmenizi hemde pazardan gelen anlayışı ile tüm müşterilerinize hitap etmenizi sağlaya bilir. İtalyan markası olması sebebi ile Türkiye`de kozmarkozmetik sayesinde müşterisi ile buluşturmaktadır.  Kuaför salonlarınız`da dipten yüzeye çıkmak ve yeniden var olmak için Artecno doğru seçimdir.