Gamma Bross

GAMMA BROSS

Gamma Bross Kendine özgü tasarımı ile ihtiyaç duymuş olduğunuz bay ve bayan salon koltuklarını ve ekipmanlarını sizlere tarihten bu güne kadar olan geniş tecrübesi ile sizlere sunmaktadır. Salon görüntüsü açısından gayet şık duran tasarımlarının en iyi özelliği ise dayanıklı olmasıdır. 1990 Yıllarda diğer Avrupa, Orta doğu, ABD, Asya ülkelerine ulaşmayı başarmış 50 den fazla ülkede satışlarını hızla tırmandırıyor ve oldukça fazla ülkede dağıtım ağına sahiptir.

GAMMA BROSS NEDEN TERCİH EDİLMELİ ?

Ürün felsefesi sayesinde tasarımın kalbini lüks üretme kökeni ile birleştirmiştir. vizyon ve misyonu ile  pazarda söz sahibidir.Yüksek kalitede dikkat ile tamamlayıcı hayal gücü ile birinci sıradadır. Kuaför salonlarının modası olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bu yüzden Gamma Bross müşteri  memnuniyeti ile  uzun yıllardır büyümüş ve pazarda taktir toplamıştır. Farklı bir ürün anlayışı içinde olan pazarda ise arzuları ve özlemleri gerçekletirmiş katı trenlerden uzak durmuştur. Bu anlayış için de Gamma Bross ( Mg Broos )kuaför koltukları ve salon kurulumlarında farkı yakalamıştır.

GAMMA BROSS İLE MÜŞTERİLERİNİZ FARKI YAKALASIN

Gamma Bross  müşteriye esenlik veren hayalinizde ki ürün ile bir vaha da ola bilirsiniz. Burada refahı veren psikolojik acıdan gerçekten ürünlerin kalitesi ve farklı olmasıdır.Rakipleri ile fiziksel açıdan farklı olan Gamma Bross bir çok açıdan çok fonksiyonlu olan bu ürüne müşterileri psikolojik acıdan inanılmaz derecede olumlu bakıyor. Müşteri ile barışık olması gerçekten aranılan salon konforunu ve ortamını yakalamıştır.

Avrupa, Asya, Orta Doğu, ABD birçok kıta ve ülkede olan Mg Bross Türkiye`de pazarında sahip ola bileceğiniz adres ise  Kozmar Kozmetik sayesinde sizler buluşuyor.  Bir çok salon düzenlemesine örnekleri ile Gamma Bross Tasarımın refahın zirvesinde tek başınadır.