Hakkımızda

GÜCÜ KEŞFET

2006 Yılında kurulan Kozmar Kozmetik, 2014 yılı itibari ile 5 şubesinde müşterilerine profesyonel kuaför ekipmanları ve kozmetik ürünleri ile hizmet vermektedir. Yerli ve ithal seçkin markaların satışının yanı sıra, üretimini yaptığı ürünler ve distribütörlük anlaşmalarıyla sektörde lider firma haline gelmiştir.

Dünyanın 48 ülkesine ihracat yapan Kozmar Kozmetik; ürün kalitesi, lojistik organizasyonu ve satış sonrası destek konularındaki detay anlayışıyla, müşteri memnuniyetinde sağladığı başarı sayesinde kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmiştir.

Üretiminde ve ithal ettiği ürünlerde kalite ve tasarımı ön planda tutarak sektöre yön veren bir firma olmuş, genç ve dinamik ekibiyle, her zaman öncü olmayı kendine vizyon edinmiştir.

 

hakkimizda1

 

DISCOVER THE POTENTIAL

Established in 2006 the Kozmar Cosmetics, 5 branches to its customers in 2014. As of professional salon equipment and cosmetics serves products. In addition to the sale of domestic and imported well as exclusive brands, products made production and distribution agreements with leading companies in the sector has become.

Kozmar Cosmetics exporting to the world’s 48 countries; product quality, logistics and after sales support organization in understanding the detail, thanks to the success of customer satisfaction provided by appeal to a wide audience in a short time.

Production and imported products in quality and design aspects of a firm that has been at the forefront of the industry in keeping with its young and dynamic team, always has gained a vision to be the leader.

 

 

arapcabolum

 

 

 

 

 

 

 

hakkimizda2