Maletti

MALETTİ

75 Yıla aşkındır hizmet veren Maletti özel tasarımı ile bir liderdir.Kuaför salonlarınız da yaratıcı stratejisi ile akılıca hitap etmiştir. Yapmış olduğu tasarımlar ile piyasaya kendini göstermiş birçok ödüle layık görülmüştür. Maletti piyasada kimin tarz kimin marka olduğunu göstermiştir. MalettiDünyada %70 bir kısma hitap etmektedir.Bir İtalyan markası olması sebebi ile zarif ve tarz bir tasarıma sahiptir.101 ülkede satışların büyük kısmını elinde tutmaktadır.

Tasarımcılığını Stefano Giovannoni Yapmaktadır.

MALETTİ NEDEN TERCİH EDİLMELİ ?

Sadece, şık, tarz ve kalite bir araya geldiğinde Maletti akla gelmektedir dünyanın bir çok yerinde satışların büyük çoğunluğunu elinde tutmaktadır , İtalyan markası olması sebebi ile tarzı olan ve bay veya bayan salonlarında tarzını yakalamak isteyen ve kendine özel bir  strateji oluşturup marka olmayı isteyenlerin dünyada olduğu gibi Türkiye’de  yine bir numaralı tercihidir. Sektörün büyük bir kısmını elinde tuttuğu gibi dünya dağılımına bakıldığında pazarda en çok satışı yapılan üründür. Bir çok ödülü bünyesinde bulunduran Maletti uzun yıllar kuaför salonlarında tek başına liderdir. Açıklamada bulunan Tasarımcıları sürekli olarak hijyen ve kaliteyi bir arada tutmanın gayreti içinde olduklarını müşterisinden aldıkları referans ve istekleri bir arada tutmak için çabalıyoruz buda bizleri dünyada söz sahibi ve pazarın en geniş ürünü olmamızı sağlıyor

MALETTİ İLE MÜŞTERİLERİNİZ TARZINI YAKALASIN

Dünyanın bir çok yerinde tercih edilen ve en lüks salonların tercihleri arasında olan Maletti Türkiye`de sizin ile kozmar kozmetik sayesinde sizin ile buluşuyor. İster bayan olsun isterse bay olsun her müşteri mutlaka kendisini rahat ve olduğu alanda huzurlu hissetmek ister Maletti sıra dışı tarzı ile müşterilerinizin olduğu kadar sizlerinde kendisini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Dünyada artan müşterisi ile birlikte ilerleyen yıllarda adından sürekli olarak söz ettirecek gibi görünüyor.