Takara Belmont

TAKARA BELMONT

41 Yıla aşkın süredir müşterisine en iyi hizmeti sunan Takara Belmont yenilikçi, güvenilir son derece benzersiz ürünler üretmek için son derece sağlam bir ün kazanmıştır. Yeni bir kuaför salonu veya mevcut olan salonunuzu değiştirmek için Takara Belmont doğru seçimdir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterisine en iyi tercihi yaptırmak için bir birinden kaliteli  ürünlerini seçenekler halinde sunmuştur. Gerek kuaför salonlarında gerek berber salonlarında Takara Belmont  kullanmış olduğu malzemeler ile  üründe kaliteyi ve müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. Bir çok kişinin hayalini kurduğu ve salonlarını süsleyen Takara Belmont dünya çapında bir marka olmasının sebebi ürünün kaliteli ve sadeliğidir.

Takara Belmont seçimlerinizde ve ürünün kullanımında alışkanlıklarımız dünyada olduğu gibi Türkiye` de kullanımı konusunda Avrupa ile yarışır hale gelmiştir. 10 yıldan fazla süredir tasarım ve müşteri memnuniyeti konfor,lüks ve şıklık anlayışı giderek artmış ve Takara Belmont  ile benim koltuğum bu şekilde bu kalitede olmalı diyen müşterinin gözünü kamaştırmıştır. Şık ve konforlu koltuk almak isteyen kişilerin iyi araştırma yapması gerekmektedir, olması gereken aslında budur. ister berber koltuğu olsun ister kuaför koltuğu  uzun süre kullanılacak koltuğun  tasarımından üretimine kadar  her hali kullanıcıya uygun olmalıdır.  Takara Belmont koltuğuna oturduğunuz da sizlere rahatlığı ve kaliteyi hissettirecektir. Bu da şu demek oluyor tasarım ve kalite açısından müşteriyi memnun eden koltuk standartlarına uygun halde oluşmuştur.

TAKARA BELMONT NEDEN TERCİH EDİLMELİDİR ?

Diğer koltuklara göre dünya çapında olması geniş bir kesme hitap etmesi uzun zamandır oluşmuş olan marka yüzü sayesinde ayakta durmasının sebebi ile tüm bunlar bir araya geldiğinde Takara Belmont koltukları avantajlıdır. Bu güne kadar hiç bir müşterisinden şikayet almamıştır.

TAKARA BELMONT İLE MÜŞTERİNİZ RAHAT ETSİN

Dünya çapında olan Takara Belmont koltukları 3D Teknik çizim  desteği ile bir çok salon için kullanılmış ve sürekli olarak olumlu referanslar elde etmiştir.Bir çok müşterinin yüzünü güldüren Takara Belmont  ile bay, bayan salonlarınız da fark yaratın.

Kullanmış olduğu özel malzemeler sayesinde profesyonel  salon kurulumu ve kuaför malzemeleri için Avrupa da olduğu gibi Türkiye’de  hizmet vermek için Takara Belmont  kozmarkozmetik sayesinde artık sizin ile buluşuyor.

Bugün olduğu gibi  yarında kuaför salonu sahiplerinin bir numaralı tercihleri arasında olacaktır.

Ürünlerinde olduğu gibi renk seçimlerin de  geniş olan Takara Belmont  en  iyi ifade ile müşterilerinizi karşılaya bilir gelenek ve zevklerinize göre seçimler yapabilirsiniz.

2010-2015 yılları arasında internet veya farklı salonlarda gördüğünüz  her alana kolayca  uyum sağlaya bilir. özgün çizgisi ,kaliteli üretimi  ve ödeme kolaylıkları ile  satışa sunulmaktadır. modern salonları yorumlayan Takara Belmont  kaliteyi asla bırakmamaktadır. Her salona  koltuk bula bileceğiniz bir konsept sunmaktadır.